Internetowa gazetka uczniów Zespołu Szkół im. M. Konopnickiej w Graboszycach

Humor

czwartek, 19 marca 2009

Szkolne źródło słodyczy od kilku dni pozostaje zamknięte z powodu zepsutych drzwi w sklepiku. Uczniowie chudną, są słabsi, nie mają sił do nauki i nie pamiętają niczego z lekcji. Dziewczyny, które na co dzień sprzedają w sklepiku nie mają co robić i nudzą się na przerwach. Sklepik ma być zamknięty dopóki drzwi nie zostaną wymienione. Co my poczniemy?

R.W.

 Z ostatniej chwili: Niezastąpiony pan Andrzej nie pozostał obojętny na dolę uczniów i zamontował nowe drzwi. Możemy spać spokojnie.

19:59, superbuda , Humor
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 12 lutego 2009

Wśród uczniów piątej klasy zauważyliśmy dziś dziwną wysypkę. Czerwone "wypryski" pojawiły się u kilku osób, a choroba zdawała się rozprzestrzeniać. Jakie są inne symptomy? Wieczorem, podczas dyskoteki walentynkowej osoby "zarażone" cały czas skakały i miały rumieńce. Jakie będą kolejne objawy epidemii? Strach pomyśleć.

21:22, superbuda , Humor
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 19 stycznia 2009

 Przyszła odwilż, śnieg powoli się rozpuszcza, ale ślad po takim bałwanie musi zostać. Dla przyszłych pokoleń.


22:03, superbuda , Humor
Link Dodaj komentarz »
środa, 14 stycznia 2009

Karnawał kojarzy nam się z hucznymi imprezami, zabawą i tańcem. Dawniej w tym okresie świat stawał na głowie: żebrak mógł być królem, chłop biskupem, dziecko dorosłym. Takie odwrócenie ról dla zabawy pełniło rolę swego rodzaju wentyla bezpieczeństwa, rozładowania napięcia wśród tych, którym na co dzień źle się powodziło.

I proszę bardzo. Przecież nie zaszkodzi raz w roku zobaczyć jak to jest w spódnicy.

16:56, superbuda , Humor
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3
Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl statystyka