Internetowa gazetka uczniów Zespołu Szkół im. M. Konopnickiej w Graboszycach
Blog > Komentarze do wpisu

Turniej Badmintona

26 lutego w naszej szkole odbył się pierwszy Turniej Badmintona.W zawodach wzięło udział 13 uczniów (6 chłopców i 7 dziewcząt). Po losowaniu utworzono 2 grupy dziewcząt i chłopców, w których rozgrywano mecze "każdy z każdym". Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca w grupach rozgrywali finał o pierwsze i drugie miejsce. Pozostali walczyli o miejsce 3. Po bardzo zaciętej rywalizacji wśród chłopców zwyciężył Bartłomiej Miętka, pokonując w finale Macieja Gzelę w setach 2 : 0. Trzecie miejsce zajął Tomasz Gzela. Wśród dziewcząt I miejsce miała Natalia Niesyty, II miejsce - Julia Stybak,             a trzecie - Monika Łoboda. Wszyscy cieszyli się z możliwości sprawdzenia swoich umiejętności w rywalizacji z rówieśnikami w tak mało popularnej dyscyplinie sportu          w Polsce. W ten sposób po raz pierwszy w naszej szkole wyłoniono mistrza i mistrzynię szkoły w tej konkurencji. Gratulujemy.